Zákaznická zóna

Vrácení zboží

Zadejte variabilní symbol Vaší objednávky a e-mail na ní uvedený

Při nákupu na dálku nemáte jako náš zákazník možnost si zboží před nákupem fyzicky prohlédnout a osobně vyzkoušet. Občanský zákoník i naše firma Vám v tomto případě vychází vstříc a dává Vám právo vrátit zboží do 14 dnů bez udání důvodu. Svoje peníze samozřejmě dostanete zpět viz. info Vrácení peněz.

Občanský zákoník dává spotřebitelům ve svém § 53 (http://portal.gov.cz/zakon/40/1964/53) právo jednostranně a bez udání důvodů od smlouvy ve stanovené lhůtě odstoupit a požadovat vrácení peněz, včetně DPH, zaplacených za zboží, pokud zboží zakoupili takzvaně na dálku (tzn. například v internetovém obchodě). Nárok na vrácení distribučních nákladů (např. poštovné, balné) spotřebitel podle tohoto zákona nemá.

Nárok na odstoupení od smlouvy dle výše uvedeného zákona zaniká v následujících případech:

• od zakoupení zboží uplynulo více, než 14 dní - viz naše obchodní podmínky
• nákup nebyl proveden koncovým spotřebitelem, ale fyzickou či právnickou osobou
• zboží bylo upraveno na přání zákazníka
• jedná se o zboží, kde je možnost odstoupení zákonem (§ 53, § 54) vyloučena - např. zboží podléhající rychlé zkáze, nosiče sw či audiovizuálních děl, zboží s porušeným hygienickým obalem

U nás Vám vyjdeme vstříc za předpokladu, že i Vy vyjdete vstříc nám. Pokud zboží vrátíte nepoškozené, neopotřebované. 

Pokud chcete zboží vrátit, vyplňte variabilní symbol objednávky + email na ní uvedený do formuláře níže. Po načtení zboží z objednávky vyberte, které položky chcete vrátit a klikněte na Vrátit vybrané zboží.

Vracené zboží nám zašlete doporučeně nebo jako cenné psaní na adresu:

firma: František Navrátil
ulice čp: Kladná Žilín 117
PSČ město: 76326, Luhačovice

Nezasílejte nám v žádném případě zboží na dobírku - dobírku nepřevezmeme a vrátila by se Vám zpět.

V případě jakýchkoliv problémů či dotazů jsme zde pro Vás. Pokud chcete, zavoláme Vám zpět - využijte příslušné formuláře v záhlaví našeho obchodu.

Peníze Vám obratem zašleme na Vámi uvedený účet. Vzhledem k prokázání vrácení platby příslušným kontrolním orgánům nelze vrácenou částku vyplatit v hotovosti ani složenkou. Děkujeme za pochopení.

 

Vrácení peněz
Pokud jste si svůj nákup rozmysleli ale již jste odeslali objednávku i platbu předem, nic se neděje. Stačí nás informovat na mail: info@isperky.cz a ihned jakmile se platba objeví na našem účtu vám ji vracíme zpět a to převodem. 

Naprosto stejně postupujeme i v případě dobírky zde však činíme až se nám zboží vrátí abychom měli jistotu že zboží je vraceno v pořádku s pravidly uvedenými v našich obchodních podmínkách a nezapomeńte připojit číslo vašeho účtu. Pokud nejste majitelem účtu je nutné nás informovat a platbu bycho zaslali složenkou.